Аваков про електроенергію з РФ: Краще будемо годувати своїх олігархів, ніж російських

Голова МВС Арсен Аваков заявив, що не підтримує постачання в Україну електроенергії з РФ.

Об этом сообщает Правда ЮА


Про це Аваков заявив в інтерв’ю телеканалу «1+1».


»Іноді кажуть: «Що це? Певна група провела у Верховній Раді неправильний тариф» І іноді я консолідуюся з цими олігархами, кажу: «Боже, а як Верховна Рада могла провести дозвіл на купывлю електроенергії в РФ?». І ти мене хоч заріж, — я не знаходжу на це відповідь. Але краще ми будемо годувати своїх олігархів, ніж російських», — повідомив Аваков.


Окремо міністр уточнив, що не думає, що зараз олігархи є ключовою проблемою нашої країни.


»Ключова проблема — це проблема справедливості, судів, а потім — олігархів. Тому що якщо олігархи впливають на суди, на владу, на громадську думку, — ось тоді глухий кут. Вони зараз впливають, але на мій погляд, все менше і менше», — сказав голова МВС.


Як повідомлялося, 23 лютого міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що відключення української електромережі від білоруської і російської і приєднання до європейської, яке має відбутися до кінця 2023 року, сприятиме енергетичній безпеці України, Європи в цілому і в тому числі Литви.


1 лютого з 12.00 до 15.00, а також з 20.00 до 21.00 Україна почала здійснювати імпорт електроенергії з Росії. Про це свідчать дані Європейської мережі системних операторів передачі електроенергії ENTSO-E. згідно з даними добових аукціонів ПрАТ «НЕК »Укренерго», постачання здійснює ТОВ »ОНК-ГРУП».


Раніше в Укренерго заявляли, що з 1 січня 2021 року втратили чинність положення постанови НКРЕКП, якими були скасовані результати аукціонів на доступ до пропускної здатності перетинів з Росією і Білоруссю в 2020 році.  • Кулеба порівняв ковід-паспорти з документами щеплень для собак
  • Прогрес щодо Донбасу відсутній, адже Берлін та Париж не можуть вплинути на Київ, – МЗС РФДжерело статті: “https://u-news.com.ua/106294-avakov-pro-elektroenergiju-z-rf-krasche-budemo-goduvati-svojih-oligarhiv-nizh-rosijskih.html”