Тищенко очолив “Слугу народу” на Закарпатті 

Нардеп Микола Тищенко очолив закарпатський обласний відділ політичної партії “Слуга народу”. Раніше він очолював столичний відділ партії, передає

Tishenko
Фото: пресслужба Слуга народу/Facebook

Тищенко раніше очолював Київську міську організацію партії. Його посаду тимчасово отримала депутатка Леся Забуранна.

За даними джерел LB.ua, одним із основних завдань, котрі постануть перед Тищенком, є відновлення роботи місцевого аеропорту. Він знаходиться на кордоні зі Словаччиною – виліт та посадка літаків там можлива лише з використанням повітряного простору Словаччини, на території якої знаходиться і частина інфраструктури аеропорту (наприклад, посадкові вогні). З 2017 року регулярні рейси з Ужгорода не виконуються через те, що термін угоди зі Словаччиною про використання повітряного простору сплив.

Нагадаймо, "Слуга народу" почала міняти керівників регіональних організацій після XI з’їзду партії 13 березня. На ньому було затверджено новий статут партії та створено нові керівні органи: політичну раду та раду громад, до якої автоматично входять голови усіх обласних організацій партії, а також Київської і Криворізької міських організацій та Кримської республіканської організації.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, 19 країн Заходу підтримали ініціативу щодо збору доказів злочинів Лукашенка.

Читати також:
Вимагає не зносити його МАФ: у столиці підприємець облив себе бензином та погрожує самоспаленням (відео)
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/tyshhenko-ocholyv-slugu-narodu-na-zakarpatti/”